Pac a pusu - 1.6.2012

29. června 2012 v 6:20 |  Z původního blogu
Rozloučení.

Už asi 3 roky pozoruji jak blogování ochabuje. Někdo se ho nabaží, někoho zlákají jiné věci a další má třeba existenční starosti nebo zdravotní problémy. Ztratil jsem tak přes polovinu čtenářů a ti zbývající ochabují. Polevují i jiní blogeři, kteří mezi mé čtenáře nepatří a k nimž občas nakouknu. V době mých blogerských začátků bylo na Bloguje.cz přes 7900 blogů, později přes 8900 a teď 3139. Když se dívám, jak se na hlavní stránce nebývale zvětšují časové odstupy vkládaných článků, říkal jsem si, že by mě nepřekvapilo, kdyby Bloguje zaniklo. Přišlo to - a dřív než jsem čekal. Admin to oznámil v půli května.

Nic netrvá věčně - ani Bloguje.cz.

Blogoval jsem skoro 6 let. Za tu dobu jsem blogování vyzkoušel a užil jsem si ho. Teď s vidinou jeho konce si říkám, že budu mít o něco jednodušší život. Nebudu muset přemýšlet o čem psát, korigovat příspěvky a upravovat fotky. Pro můj blog nikdo tesknit nebude a mohu si tedy dovolit vycházet z osobního pocitu. Na druhou stranu mi brouk v hlavě hlodá, že jsem si na blogování už zvykl a že je to styk s lidmi který mi bude chybět. Uvidím. To prověří čas během června.

Pokud Bloguje 30. června skutečně skončí a bude mi to psaní chybět, zabydlím se nejspíš na www.blog.cz. To je kompletně český blogovací server. Dosavadní e-mail:

jirik.bloguje(zavináč)seznam.cz

si ponechám. Pokud k ukončení nedojde budu tady pokračovat.

Děkuji mým čtenářům za dosavadní přízeň a reakce a příležitostným návštěvníkům za zájem a návštěvy.

Mějte se krásně a je-li vám blogování milé nevzdávejte to.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vik vik | Web | 18. srpna 2016 v 16:08 | Reagovat

Za úbytkem blogů dost možná můžou jiné sociální sítě, jako facebook, twitter atd. :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama