Čertovská nadílka

9. prosince 2012 v 16:31 |  Různé
Zlobit se nemá.


Ve čtvrtek bylo Mikuláše a jako každý rok tedy v předvečer chodil Mikuláš s andělem a čertem. Chodili i tady na pražském Jižním Městě.

Dostal jsem nadílku. Od čerta...

Při večeři se mi odporoučela korunka na zubu vpravo. "To mi byl čert dlužnej!" prohodil jsem. On to asi věděl a o chvíli později mi přidal - vypadla mi velká plomba vlevo. Co jsem v tu chvíli řekl raději nebudu citovat... Mám teď dva vykotlané zuby a jídlo opatrně koušu jen několika předními zuby mezi nimi. Aby toho bylo ještě víc, v noci v plné parádě propuklo a co chvíli mě budilo nachlazení, o němž jsem ani nevěděl, že ho mám. "Tolik jsem snad nezlobil, abych si toho tolik zasloužil." říkám si, ale co naplat - mám to a nemám z tohohle vlastnictví žádnou radost.

K zubařce nastydlý nemohu jít, vyhřívám tedy nachlazení, jím jako hlodavec a mám obavu aby to až k ní přijdu neřešila kleštěmi. To už bych měl zuby jako noty na buben.

Taková je tedy ta moje čertovská nadílka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Otavinka Otavinka | Web | 10. prosince 2012 v 19:50 | Reagovat

To je nemilé, když se něco přiřítí počem nic. Když si manžel chtěl nechat před osmi lety udělat nové zoubky, tak zplakal nad nápadem. Při opíchávání dásní mu píchli kam neměli a dostal mozkovou příhodu. Už s ním zubaři nechtějí mít nic společného a tak šišlá, protože zuby chybí. Ještě, že se zatím nají. Nevypadá to vábně, ale sám si je vytrhnout už neumí. :-D

2 Oby Oby | 14. prosince 2012 v 22:19 | Reagovat

Myslím, že k zubařce můžeš i nastydlý, však mají na obličeji roušku, ne? Určitě s tím co nejdřív zajdi, vypadlé plomby nejsou žádné potěšení. Držím palce, ať nechá kleště ležet. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama